ساخت و برنامه نویسی افزونه وردپرس و پلاگین نویسی وردپرس

ساخت و برنامه نویسی افزونه وردپرس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان ممکن

همانطور که می دانید ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس بعنوان برترین نرم افزار انتشار محتوای وب در جهان شناخته می شود؛ ولی بی شک همه این معروفیت تنها به قدرت برنامه نویسی و وجود توسعه دهندگان بی شمار و کتابخانه های بسیار معطوف نمی شود!

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای ماژولار است. یعنی اینکه می توان بدون دستکاری در هسته اصلی این نرم افزار آنلاین ، امکانات بسیار متعددی را به آن افزود.

می توان گفت بزرگترین نقطه قوت وردپرس وجود افزونه ها و پلاگین های بسیار زیاد ، متعدد ، کاربردی و روزافزون است.

در کنار قالب ها و پوسته های زیبای وردپرس که همه روزه شاهد رونمایی از جدیدترین انها و یا به روزرسانی های شگفت انگیز نسخه های قدیمی تر هستیم ، وجود افزونه ها یا همان پلاگین های مفیدی که بیشتر کارمان را راه می اندازند ، نقطه قوتی است که نمی توان به راحتی از کنار آن عبور کرد.

ساخت نرم افزار های جانبی با استفاده از برنامه نویسی با زبان php برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس را که منجر به افزایش امکانات و ارتقای بهره وری و بهبود کاربری آن می شود را افزونه نویسی وردپرس یا پلاگین نویسی وردپرس می گویند.

بدیهی است هرچقدر این کدهای برنامه نویسی شده نزدیکتر به هسته وردپرس و استفاده شده از کدهای خالص php و به اصطلاح بهینه شده باشد ، این افزونه کارآیی بهتری داشته و کمترین فشار ممکن را به رم و CPU سروری که وب سایت بر روی آن قرار دارد خواهد شد و در نتیجه هم سرعت سایت بالاتر خواهد رفت و هم رضایت کاربران حاصل خواهد شد.

ساخت افزونه وردپرس

ساخت و برنامه نویسی افزونه وردپرس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان ممکن

تیم توسعه وردپرس این افتخار را دارد که با بهره گیری از سال ها تجربه در زمینه ایجاد وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی در بستر وردپرس ، و همچنین استفاده از تخصص بالای همکاران خود در زمینه طراحی و ساخت و برنامه نویسی انواع افزونه ها و پلاگین های وردپرس مطابق با خواسته مشتریان ، آماده پذیرش سفارشات شما در زمینه ساخت و برنامه نویسی انواع افزونه و پلاگین های وردپرس باشد.

پلاگین نویسی وردپرس

ساخت انواع افزونه های فروشگاهی ، خبری ، انواع درگاه های پرداخت اینترنتی ، شخصی ، تخصصی فنی ، مدیریتی و … در تخصص ماست.

تیم توسعه وردپرس به خوبی با شناخت نیاز شما و چگونگی پیاده سازی صحیح و بهینه پروژه شما ، پلاگین مورد نیاز را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن ( در مقایسه با سایر رقبا ) برای شما فراهم می کند.

ویژگی های پلاگین های طراحی شده توسط تیم توسعه وردپرس :

  • پشتیبانی دقیق ، کامل و لحظه ای
  • به روزآوری های دوره ای
  • باگ گیری ، رفع موارد مورد نیاز و افزودن امکانات بیشتر
  • کدنویسی کاملا استاندارد ، بهینه و صحیح
  • امکان انتشار افزونه در مخزن وردپرس
  • امکان انتشار افزونه در مارکت های معتبر جهت فروش و ایجاد درآمد برای شما

ساخت و برنامه نویسی افزونه وردپرس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان ممکن

شما می توانید علاوه بر سفارش افزونه ها و پلاگین های وردپرسی مورد نیاز خود ، هر ایده که به نظرتان پول ساز و مشتری پسند برای ساخت و ایجاد افزونه می رسد را با مشاوره تیم تخصصی ما ارائه کنید و در صورت داشتن توجیه اقتصادی برای شما ، نسبت به تولید آن افزونه اقدام نمائیم.

هزینه برنامه نویسی و تولید افزونه بسته به نوع کاربری آن ، میزان زمان لازم و یا صرف شده برای برنامه نویسی و کدنویسی آن ، پیچیدگی و الگوریتم پلاگین و بسیار موارد دیگر تعیین می شود.

از این رو شما می توانید برای برآورد میزان هزینه مورد نیاز به صورت رایگان با ما مشاوره کنید.

مشاوره رایگان طراحی پلاگین
پلاگین نویسی وردپرس

برای ساخت و برنامه نویسی افزونه وردپرس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان ممکن

نام‌نویسی حساب جدید