افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس ، عضویت حرفه ای وردپرس به همراه ۲۷ افزودنی پیشرفته هم اکنون در اختیار شماست! پلاگینی با امکانات و ویژگی های بسیار زیاد که نیاز شما را به داشتن افزونه ای کامل برای عضویت کاربران ویژه در وردپرس برطرف می سازد.

افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس

افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member طیف وسیعی از ویژگی ها از جمله نمایه های کاربر، فهرست های اعضا، ثبت نام/ورود به کاربر، ویرایش نقش کاربر، محدودیت محتوا را ارائه می دهد.

بیش از 200000 وب سایت از Ultimate Member برای تقویت انجمن آنلاین و سایت های عضویت خود استفاده می کنند.

افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member عناصر جلویی زیبا را با عملکرد قدرتمند مدیریت ترکیب می کند تا ایجاد یک وب سایت مبتنی بر کاربر با وردپرس را برای شما آسان کند.

افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member با 27 افزودنی و اکستنشن اختصاصی و حرفه ای ارائه می شود.

همانطور که به خوبی می دانید ، سیستم عضویت پیش فرض وردپرس رابط کاربری جذابی ندارد.

ارائه خدمات به کاربران و داشتن وب سایتی با کاربرانی که به آن وارد می شوند ، مستلزم فرمی برای ورود و ثبت نام کاربران می باشد.

در حالت عادی کاربران باید از سیستم پیش فرض وردپرس در سایت ثبت نام کرده و یا به سایت وارد شوند.

پس از ورود نیز به پیشخوان وردپرس هدایت می شوند؛ این حالت تعامل با سایت با کاربر برای بسیاری از مدیران سایت ها جالب نیست.

افزونه های کاربری متعددی برای تغییر سیستم عضویت وردپرس ارائه شده اند که یکی از مهمترین و بهترین آنها ، افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member است.

افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member چه امکاناتی دارد؟

1- امکانات برای ” ثبت نام ” در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member
وضعیت ثبت نام : پس از ثبت نام در سایت خود وضعیت فرد را تعیین کنید. می توانید به کاربران اجازه تأیید خودکار، نیاز به فعال سازی ایمیل یا تأیید دستی توسط مدیر را بدهید.
چندین فرم مختلف برای ثبت نام : شما می توانید چندین فرم ثبت نام برای سایت خود ایجاد کنید، بنابراین هر نقش کاربر یک فرم ثبت نام منحصر به فرد دارد.
اقدام دلخواه بعد از ثبت نام : می توانید اقدامی را که پس از ثبت نام شخصی در سایت شما انجام می شود، انتخاب کنید. می توانید آنها را به پروفایل آنها هدایت کنید یا آنها را به یک آدرس اینترنتی سفارشی هدایت کنید.
انتخاب نقش : می توانید یک قسمت انتخاب نقش به فرم ثبت نام اضافه کنید تا کاربران بتوانند نقشی را که می خواهند قبل از ثبت نام انتخاب کنند.
تعیین تکلیف فرم ثبت نام : می توانید نقش کاربری را به فرم ثبت نام اختصاص دهید تا هر کسی که با استفاده از آن فرم ثبت نام می کند به طور خودکار آن نقش خاص را به خود اختصاص دهد.
نقش کاربر پیش فرض : وقتی کاربران در سایت شما ثبت نام می کنند می توانید نقش کاربر را به عنوان نقش پیش فرض کاربر تعیین کنید.

2- امکانات برای ” ورود ” در افزونه ساخت پروفایل کاربری

تنظیم لینک و صفحه برای فراموشی رمز عبور : فرم ورود برای لینک رمز عبور فراموش شده را فراهم می کند که در صورت فراموش کردن رمز ورود کاربران، آنها را به فرم تنظیم مجدد رمز عبور می برد.
اقدامات برای ضد هرزنامه : فرم های ورود به سیستم به طور خودکار با محافظت در برابر هرزنامه سه گانه همراه است که شامل: یک زمینه هانی پات مخفی، تأخیر زمانی در دکمه ارسال و سایر موارد وردپرس.
قابلیت تنظیم و شخصی سازی : فرم ورود به سیستم کاملاً قابل تنظیم است از جمله: تغییر متن دکمه، پنهان کردن دکمه ثبت نام از فرم ورود، استفاده از یک ظاهر طراحی شده سفارشی و موارد دیگر.

3- امکانات برای ” پروفایل کاربران ” در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member

سفارشی کردن پروفایل کاربران : پروفایل های کاربر کاملاً قابل تنظیم هستند بنابراین می توانید به پروفایل های خود ظاهری منحصر به فرد از جمله تغییر نسبت ابعاد عکس روی بنر، شکل عکس پروفایل و موارد دیگر بدهید.
بیوگرافی کاربران: سربرگ پروفایل همچنین شامل یک منطقه بیوگرافی کاربر است که در آن کاربران می توانند شرح کوتاهی درباره خود بنویسند. اگر به بیوگرافی کاربر نیازی ندارید، این قابلیت را خاموش کنید.
حذف تصویر بنر : تصویر بنر نمی خواهید؟ اگر نمی خواهید تصویر بنر را روی پروفایل قرار دهید ، افزونه پنل کاربری ultimate member وردپرس یک طرح پروفایل کاربر جایگزین ارائه می دهد.
نمایش نام کاربر : می توانید نام نمایشی را برای کاربران سایت خود انتخاب کنید. این پلاگین طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می دهد که می توانید انتخاب کنید از جمله: نام و نام خانوادگی و غیره
نمایش اطلاعات کاربر : با انتخاب از قسمتهای خاص خود از لیست فیلدها، می توانید اطلاعات مهم کاربر را در بخش هدر نمایش دهید. در صورت خالی ماندن هیچ اطلاعات کاربری در هدر نمایش داده نمی شود.
مدیریت حرفه ای کاربران : هنگام مشاهده پروفایل های کاربر، می توانید آنچه را که در url نشان داده می شود انتخاب کنید. می توانید برای نمایش انتخاب کنید: نام کاربری، نام و نام خانوادگی یا شناسه کاربری.

4- امکانات برای ” نقش های کاربر ” در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member

مجوزهای عمومی : آیا می خواهید نقشی بتواند پروفایل های خود را ویرایش یا حذف کند ، انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر فقط مدیر بتواند حسابها را حذف کند ، می توانید جلوی حذف کاربران حساب خود را بگیرید.

دسترسی به پروفایل کاربر : تصمیم بگیرید که آیا نقشی می تواند پروفایل های کاربر دیگر را مشاهده کند یا فقط پروفایل های نقشی خاص را می تواند ببیند. اگر می خواهید نقش های کاربر قادر به مشاهده سایر پروفایل ها باشد بسیار مفید است.
ثبت نام : تصمیم بگیرید که آیا نقش کاربری می تواند به طور خودکار در سایت شما ثبت شود یا خیر ، باید روی پیوند فعال سازی در ایمیل کلیک کنید یا به تأیید مدیر دستی نیاز دارد.

ورود به سایت : به شما امکان می دهد بعد از ورود کاربر با این نقش به سایت خود ، آنچه اتفاق می افتد را انتخاب کنید. می توانید آنها را به پروفایل خود، یک آدرس خاص هدایت کنید، صفحه را ریفرش کنید یا به مدیر وردپرس.

خروج : به شما امکان می دهد بعد از خروج کاربر با این نقش در سایت خود، آنچه اتفاق می افتد را انتخاب کنید.

می توانید آنها را به صفحه اصلی سایت خود یا به آدرس خاص هدایت کنید.

حذف کاربر : به شما امکان می دهد بعد از حذف کاربری با این نقش، آنچه اتفاق می افتد را انتخاب کنید. می توانید آنها را به صفحه اصلی سایت خود یا به آدرس خاص هدایت کنید.

5- امکانات برای ” راهنماهای کاربر عضو ” در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

نقش های خاصی را نمایش دهید : می توانید نقش های کاربری را در فهرست اعضا نشان دهید. هر کاربری که آن نقش (ها) را نداشته باشد از نمایش در فهرست مستثنی است.

عکس پروفایل / بنر : تصمیم بگیرید که فقط کاربرانی را که یک عکس پروفایل سفارشی و / یا عکس روی بنر بارگذاری کرده اند در فهرست نشان دهید.

نمایش / پنهان کردن عکس های بنر : عکس های جلد را از نمایش در فهرست اعضا نمایش یا پنهان کنید. همچنین می توانید عکس های پروفایل را مخفی کنید.

نمایش اطلاعات کاربر : شما می توانید اطلاعات کاربر را در فهرست اعضا نشان دهید و این اطلاعات را به طور پیش فرض یا در یک بخش آشکار نشان دهید.

آیکون شبکه های اجتماعی : آیکون شبکه اجتماعی را برای هر کاربر در پروفیال خود در فهرست نشان دهید. این آیکون شبکه های اجتماعی به فیلدهای اجتماعی موجود در لیست زمینه های از پیش تعریف شده پیوند داده می شوند.

گزینه های جستجو : اگر می خواهید کاربران بتوانند جستجوی سفارشی از کاربران دیگر انجام دهند، می توانید فیلترهای جستجو را روشن کنید. همچنین می توانید توانایی را به برخی از نقشهای کاربر محدود کنید.

فیلترها را جستجو کنید : با انتخاب از لیست فیلدهای سفارشی و فیلدهای از پیش تعیین شده، تعداد فیلترهایی را که می خواهید نشان داده شوند، انتخاب کنید.

نمایش کارت های پروفایل در هر صفحه : شما می توانید تعداد کارتهای پروفایل را برای هر صفحه انتخاب کنید و همچنین تعداد کل کارتهای پروفایل را برای نمایش انتخاب کنید.

6- امکانات برای ” حساب های کاربری ” در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member

با افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس به اعضا اجازه دهید به راحتی حسابهای شخصی خود را در سایت شما مدیریت کنند.

برگه حساب : برگه حساب به کاربران امکان می دهد نام و نام خانوادگی خود را تغییر دهند و همچنین آدرس ایمیل خود را به روز کنند.

تغییر برگه رمز عبور : این برگه به کاربران امکان می دهد رمز عبور خود را تغییر دهند. برای امنیت بیشتر، کاربران باید قبل از تغییر رمز ورود، رمز ورود اصلی خود را وارد کنند.

برگه حریم خصوصی : این برگه به کاربران امکان می دهد حریم خصوصی پروفایل خود را کنترل کنند. کاربران می توانند پروفایل خود را خصوصی کنند و همچنین می توانند پروفایل خود را از نمایش در فهرست های عضو پنهان کنند.

حذف حساب کاربری : این برگه به کاربران امکان می دهد حساب های شخصی خود را حذف کنند. برای امنیت بیشتر، کاربران باید قبل از حذف حساب کاربری خود، رمز ورود خود را وارد کنند.

غیرفعال کردن تب ها و زبانه ها : به عنوان مدیر می توانید برگه های خاصی را از نمایش در صفحه حساب غیرفعال کنید.

به عنوان مثال می توانید با غیر فعال کردن برگه تغییر رمز عبور، کاربران را از تغییر رمز عبور خود منع کنید.

7- امکانات برای ” کنترل دسترسی به حساب کاربری ” در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

دسترسی عمومی به سایت : شما می توانید تصمیم بگیرید که کل سایت خود را در دسترس همه قرار دهید یا کل سایت را به عضو شدن در سایت محدود کنید.

در هر صفحه / پست: در افزونه ساخت پروفایل کاربری Ultimate Member با اعمال قوانین دسترسی سفارشی بر اساس صفحه / نوشته و… قوانین خاص برای این بخش ها در نظر بگیرید.

کاربران خارج شده : می توانید صفحات / پست ها را طوری محدود کنید که فقط کاربران خارج از سیستم آنها را ببینند. می توانید یک url تغییر مسیر دهید که اگر کاربران وارد شده به صفحه / پست محدود شده دسترسی پیدا کنند، هدایت شود.

هر کس : می توانید صفحات / پست ها را برای همه قابل مشاهده کنید به عنوان مثال کاربران وارد شده و خارج شده از سیستم.

صفحه اصلی را قفل کنید : اگر صفحه اصلی شما یک صفحه برای ثبت نام است، می توانید دسترسی به صفحه اصلی را برای اعضای وارد شده محدود کنید.

می توانید برای هر نقش یک url هدایت کنید تا هر نقش کاربر در صورت تلاش برای دسترسی به صفحه اصلی، به صفحه سفارشی هدایت شود.

8- امکانات برای ” فرم ساز ” در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member

با کشیدن و رها کردن هر فیلد در پلاگین Ultimate Member ایجاد فرم های ثبت نام، ورود به سیستم و پروفایل منحصر به فرد برای سایت شما را بسیار آسان می کند.

طرح چند ستونی : در افزونه ساخت پروفایل کاربری فرم ساز به شما امکان می دهد ردیفی ایجاد کنید که طرح یک، دو یا سه ستونی داشته باشد.

عناصر فرم را دوباره مرتب کنید : با استفاده از فرم ساز، می توانید هر المان را با کشیدن و رها کردن آن در جایی که دوست دارید جابجا کرده و دوباره ویرایش کنید.

ردیف ها : در آلتیمیت ممبر می توانید چندین ردیف به فرم های خود اضافه کنید و به هر ردیف سبک و عنوان خود را بدهید.

9- امکانات برای ” ارسال ایمیل اطلاع رسانی ” در افزونه Ultimate Member وردپرس فارسی (افزونه عضویت آلتیمیت ممبر)
افزونه آلتیمیت ممبر Ultimate Member برای هر ایمیل قابل تنظیم است که می تواند پس از یک رویداد، ایمیل خاص برای کاربران ارسال شود. این افزونه به شما امکان فعال / غیرفعال کردن هر نوع ایمیل اعم از ارسال به کاربران، قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کند.

ایمیل خوش آمد گویی: این ایمیل پس از عضویت موفقیت آمیز در سایت شما برای کاربران ارسال می شود.
ایمیل فعال سازی حساب: در صورتی که پس از ثبت نام در سایت شما مجبور به فعال سازی حساب کاربری خود باشند، این ایمیل برای آنها ارسال می شود.
ایمیل منتظر بررسی: این ایمیل برای کاربرانی که منتظر تأیید حسابشان توسط مدیر هستند ارسال می شود.
ایمیل تأیید شده حساب: این ایمیل پس از تأیید حساب کاربری توسط مدیر، برای کاربران ارسال می شود.
ایمیل رد تایید حساب: این ایمیل پس از رد شدن حساب کاربری توسط مدیر، برای کاربران ارسال می شود.
ایمیل غیرفعال شدن حساب: اگر حساب توسط مدیر غیرفعال شده باشد، این ایمیل برای کاربران ارسال می شود.
ایمیل پس از حذف حساب: این ایمیل پس از حذف حساب کاربری خود برای کاربران ارسال می شود.
ایمیل فراموشی رمز: اگر آنها درخواست بازنشانی رمز خود را داشته باشند، این ایمیل برای آنها ارسال می شود.

10- امکانات برای ” فهرست سایت ” در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس Ultimate Member

ویژگی منوی شرطی به شما امکان می دهد لینک های مختلف منو را بسته به اینکه چه کسی سایت شما را مشاهده می کند، نمایش دهید.

هر کس: می توانید لینک های منو را بدون در نظر گرفتن عضو بودن یا نبودن، برای همه افراد در سایت خود قابل مشاهده کنید.
کاربران واردشده: لینک های منو فقط برای افرادی که به سیستم وارد نشده اند قابل مشاهده باشد. برای نمایش لینک های ثبت نام و ورود به سیستم در منو بسیار مناسب است.
ورود به سیستم کاربران: لینک های منو فقط برای کاربران وارد شده نمایش دهید. حتی می توانید لینک های منو را فقط به نقش های خاص کاربر نشان دهید.

معرفی افزودنی های پرمیوم افزونه Ultimate Member – افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

افزودنی User Bookmarks – بوکمارک کردن محتواهای سایت

بوکمارک محتوا را انتخاب کنید. به عنوان مثال صفحات، پست ها و…
علامت گذاری را برای صفحه / پست های خاص غیرفعال کنید.
بوکمارک می تواند در بالا یا پایین صفحه / محتوای پست ظاهر شود.
بوکمارک ها را می توان در پوشه های مختلف ایجاد شده توسط کاربر مدیرت کرد.
پوشه ها را می توان توسط کاربران عمومی یا خصوصی کرد
کاربران می توانند پوشه ها و بوکمارک خود را از پروفایل های خود مشاهده و مدیریت کنند.
در آلتیمیت ممبر کاربران می توانند بوکمارک سایر کاربران را مشاهده کنند.

افزودنی Google reCAPTCHA | افزودن کپچا گوگل به فرم ها در افزونه عضویت

با فرم های ثبت نام یا ورود به سیستم سازگاری کامل دارد.
راه اندازی آسان افزونه ساخت پروفایل کاربری
ثبت نام فیک و ربات ها را به طور کامل متوقف می کند.
می توانید Google reCAPTCHA را به صورت خودکار در فرم های ثبت نام و ورود به سیستم فعال کنید.
می توانید reCAPTCHA را از هر فرم خاصی روشن یا خاموش کنید.

افزودنی Verified Users | افزودن کپچا گوگل به فرم ها در افزونه عضویت حرفه ای وردپرس
کاربران می توانند درخواست خود را برای تأیید حساب خود ارسال کنند
در افزونه ساخت پروفایل کاربری کاربران می توانند درخواست تأیید را لغو کنند
یک لینک تأیید ارائه می دهد تا مدیر بتواند لینک درخواست تأیید را در هر کجای سایت اضافه کند
مدیر می تواند بدون درخواست کاربر برای تأیید، به طور دستی هر کاربر را از مدیریت تأیید کند
کاربران تأیید شده دارای نشان تأیید آبی در پروفایل خود و در فهرست کاربران هستند
پس از تأیید حساب کاربر، وی ایمیلی دریافت خواهد کرد
وقتی کاربر درخواست تأیید کند، مدیر یک اخطار ایمیل دریافت می کند.

افزودنی Profile Completeness |تشویق کاربران به تکمیل پروفایل

قسمت های پروفایل را که یک کاربر هنوز تکمیل نکرده و نوار پیشرفت را از طریق ابزارک های نوار کناری نمایش دهید
کاربران می توانند فیلدهای پروفایل را از طریق پاپ آپ در هرجای سایت تکمیل کنند یا می توانند برای تکمیل فیلدها به پروفایل مراجعه کنند
کاربران را مجبور کنید تا وقتی پروفایل خود را کامل نکردند، با هدایت آنها به صفحه ویرایش پروفایل، پروفایل خود را تکمیل کنند
فقط کاربران را در فهرست عضو نشان دهید که پروفایل خود را تکمیل کرده اند.
تعیین کنید هر زمینه در تکمیل چه درصد کمک می کند (به عنوان مثال جنسیت 5٪ است ، کشور 10٪ ارزش دارد)
با تکمیل پروفایل کاربر، ابزارک ها ناپدید می شوند
تصمیم بگیرید که کامل بودن پروفایل را برای کدام نقش های کاربر فعال کنید.
برای هر نقش فیلد های منحصر به فردی تعیین کنید
با استفاده از شورت کد، نوار پیشرفت پروفایل را در هر جای سایت نشان دهید
کاربران تا زمانی که پروفایل خود را کامل نکنند از اظهار نظر در مورد پست ها محدود شوند
کاربران را از ایجاد موضوعات و پاسخ دادن به انجمن های bbPress محدود کنید تا زمانی که مشخصات خود را کامل کنند
کاربران را از مشاهده سایر پروفایل های کاربر محدود کنید تا زمانی که مشخصات خود را کامل کنند.

افزودنی Terms & Conditions |موافقت کاربران با حریم خصوصی

قبل از اینکه بتوانند ثبت نام کنند ، لازم است کاربران با شرایط و ضوابط موافقت کنند
کاربران می توانند شرایط و ضوابط را مستقیماً از طریق فرم ثبت نام از طریق باکس بخوانند
امکان نمایش شرایط و ضوابط مختلف در هر فرم ثبت نام در افزونه ساخت پروفایل کاربری

افزودنی User Tags | افزودن تگ / برچسب به پروفایل های کاربران

مدیر می تواند برچسب های کاربری ایجاد کند که کاربران هنگام ثبت نام یا در پروفایل خود می توانند انتخاب کنند
برچسب ها را می توان با استفاده از برچسب های والد / کودک به گروه ها تقسیم کرد
به برچسب ها می توان یک توصیف اختیاری داد که هنگام جابجایی برچسب در صفحه نشان داده می شود.
برچسب ها را می توان در فرم پروفایل در ناحیه پروفایل اصلی یا در قسمت هدر پروفایل نمایش داد
به کاربران اجازه می دهد هنگام کلیک بر روی برچسب، همه کاربران را در فهرست عضو مشاهده کنند، به عنوان مثال
با کلیک بر روی برچسب “HTML” ، کاربر به صفحه برچسب هدایت می شود و تمام کاربرانی را که برچسب HTML را انتخاب کرده اند، نشان می دهد.

افزودنی Friends | ارسال درخواست دوستانه به سایر کاربران

یک سیستم دوستی به وب سایت شما اضافه می کند
دکمه درخواست دوستی ارسال را به کارت های پروفایل در فهرست کاربران اضافه می کند
دکمه درخواست دوستی ارسال را به پروفایل هر کاربر اضافه می کند
یک زبانه به پروفایل ها اضافه می کند که لیستی از دوستان کاربر را نشان می دهد
یک زبانه به پروفایل ها اضافه می کند که لیستی از درخواست های دوستانه کاربر را نشان می دهد.
به کاربران اجازه دهید مشخصات خود را فقط به دوستان خود محدود کنند
هنگامی که کسی درخواست دوستانه را برای آنها ارسال می کند، کاربران از طریق ایمیل اعلان دریافت می کنند
هنگامی که کسی درخواست دوستانه خود را قبول می کند، اعلان ایمیل دریافت می کند
پیام های خصوصی – پیام رسانی متمرکز را به دوستان محدود کنید تا فقط دوستان بتوانند به یکدیگر پیام دهند.

افزودنی MailChimp| افزودنی میل چیمپ برای افزونه Ultimate Member

هنگام ثبت نام، کاربران به طور خودکار به لیست MailChimp اضافه می شوند.
به کاربران اجازه می دهد هنگام ثبت نام، عضویت در لیست MailChimp را انتخاب کنند.
برای ثبت فرم چندین لیست اضافه کنید و به کاربران اجازه دهید لیست های مشترک خود را انتخاب کنند.
لیست های مختلف را در فرم های مختلف ثبت نام نشان دهید.
متای کاربر را با لیست MailChimp همگام سازی کنید.
به کاربران اجازه می دهد از صفحه حساب خود مشترک شوند / لغو اشتراک کنند.

افزودنی Online Users| نمایش کاربران آنلاین در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

کاربران آنلاین را با یک شورتکد نمایش دهید
ابزارک برای نمایش کاربران آنلاین در نوار کناری یا پاورقی
همه نقش های کاربر را در ابزارک نمایش دهید یا فقط برای نشان دادن یک نقش انتخاب کنید
تعداد عکس های پروفایل را تنظیم کنید تا در نمای اول نشان داده شوند.
یک نقطه سبز در کنار نام هر کاربر آنلاین در پروفایل خود نشان می دهد
با استفاده از قسمت وضعیت آنلاین ، وضعیت آنلاین کاربر را در بالای پروفایل یا در فهرست راهنما نمایش دهید
گزینه ای را به صفحه حریم خصوصی در صفحه حساب اضافه می کند تا کاربران تصمیم بگیرند که آیا می خواهند به صورت آنلاین نشان داده شوند یا خیر

افزودنی Followers| افزودنی فالو کردن کاربران در افزونه ساخت پروفایل کاربری

دکمه Follow / Unfollow را به پروفایل های کاربر اضافه می کند
آمار Followers / Following را در پروفایل آنها نمایش می دهد
دکمه Follow / Unfollow را به کارتهای پروفایل در فهرستهای عضو اضافه می کند
به کاربران اجازه دهید مشخصات خود را فقط به دنبال کنندگان خود محدود کنند
به کاربران اجازه دهید مشخصات پروفایل خود را فقط به افرادی که دنبال می کنند محدود کنند
هنگامی که کسی آنها را دنبال می کند، یک اعلان ایمیل دریافت می کنند
کاربران می توانند دریافت اعلان های ایمیل از صفحه حساب خود را خاموش کنند
افراد Followers / Following در نوار سایدبار با ابزارک ها نشان دهید
تصمیم بگیرید که آیا نقش کاربر می تواند سایر کاربران را دنبال کند یا خیر
محدود کردن نقش کاربر در افزونه ساخت پروفایل کاربری

افزودنی WooCommerce| افزودنی ووکامرس در افزونه Ultimate Member

برگه خرید کاربران را در پروفایل کاربر ادغام می کند
برگه بررسی محصولات را در پروفایل کاربر ادغام می کند
مجموع هزینه شده توسط کاربر را به عنوان قسمت پروفایل یا پوشه نمایش دهید
نمایش کل سفارشات توسط کاربر به عنوان قسمت پروفایل یا در فهرست
در صورت خرید کالای خاصی به کاربر اجازه دهید نقش خاصی داشته باشد
در صورت خرید هر کالایی به کاربر اجازه دهید نقش خاصی داشته باشد.

افزودنی Friends | ارسال درخواست دوستانه به سایر کاربران

یک سیستم دوستی به وب سایت شما اضافه می کند
دکمه درخواست دوستی ارسال را به کارت های پروفایل در فهرست کاربران اضافه می کند
دکمه درخواست دوستی ارسال را به پروفایل هر کاربر اضافه می کند
یک زبانه به پروفایل ها اضافه می کند که لیستی از دوستان کاربر را نشان می دهد
یک زبانه به پروفایل ها اضافه می کند که لیستی از درخواست های دوستانه کاربر را نشان می دهد.
به کاربران اجازه دهید مشخصات خود را فقط به دوستان خود محدود کنند
هنگامی که کسی درخواست دوستانه را برای آنها ارسال می کند، کاربران از طریق ایمیل اعلان دریافت می کنند
هنگامی که کسی درخواست دوستانه خود را قبول می کند، اعلان ایمیل دریافت می کند
پیام های خصوصی – پیام رسانی متمرکز را به دوستان محدود کنید تا فقط دوستان بتوانند به یکدیگر پیام دهند.

افزودنی MailChimp| افزودنی میل چیمپ برای افزونه Ultimate Member

هنگام ثبت نام، کاربران به طور خودکار به لیست MailChimp اضافه می شوند.
به کاربران اجازه می دهد هنگام ثبت نام، عضویت در لیست MailChimp را انتخاب کنند.
برای ثبت فرم چندین لیست اضافه کنید و به کاربران اجازه دهید لیست های مشترک خود را انتخاب کنند.
لیست های مختلف را در فرم های مختلف ثبت نام نشان دهید.
متای کاربر را با لیست MailChimp همگام سازی کنید.
به کاربران اجازه می دهد از صفحه حساب خود مشترک شوند / لغو اشتراک کنند.

افزودنی Online Users| نمایش کاربران آنلاین در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

کاربران آنلاین را با یک شورتکد نمایش دهید
ابزارک برای نمایش کاربران آنلاین در نوار کناری یا پاورقی
همه نقش های کاربر را در ابزارک نمایش دهید یا فقط برای نشان دادن یک نقش انتخاب کنید
تعداد عکس های پروفایل را تنظیم کنید تا در نمای اول نشان داده شوند.
یک نقطه سبز در کنار نام هر کاربر آنلاین در پروفایل خود نشان می دهد
با استفاده از قسمت وضعیت آنلاین ، وضعیت آنلاین کاربر را در بالای پروفایل یا در فهرست راهنما نمایش دهید
گزینه ای را به صفحه حریم خصوصی در صفحه حساب اضافه می کند تا کاربران تصمیم بگیرند که آیا می خواهند به صورت آنلاین نشان داده شوند یا خیر

افزودنی Followers| افزودنی فالو کردن کاربران در افزونه ساخت پروفایل کاربری

دکمه Follow / Unfollow را به پروفایل های کاربر اضافه می کند
آمار Followers / Following را در پروفایل آنها نمایش می دهد
دکمه Follow / Unfollow را به کارتهای پروفایل در فهرستهای عضو اضافه می کند
به کاربران اجازه دهید مشخصات خود را فقط به دنبال کنندگان خود محدود کنند
به کاربران اجازه دهید مشخصات پروفایل خود را فقط به افرادی که دنبال می کنند محدود کنند
هنگامی که کسی آنها را دنبال می کند، یک اعلان ایمیل دریافت می کنند
کاربران می توانند دریافت اعلان های ایمیل از صفحه حساب خود را خاموش کنند
افراد Followers / Following در نوار سایدبار با ابزارک ها نشان دهید
تصمیم بگیرید که آیا نقش کاربر می تواند سایر کاربران را دنبال کند یا خیر
محدود کردن نقش کاربر در افزونه ساخت پروفایل کاربری

افزودنی WooCommerce| افزودنی ووکامرس در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

برگه خرید کاربران را در پروفایل کاربر ادغام می کند
برگه بررسی محصولات را در پروفایل کاربر ادغام می کند
مجموع هزینه شده توسط کاربر را به عنوان قسمت پروفایل یا پوشه نمایش دهید
نمایش کل سفارشات توسط کاربر به عنوان قسمت پروفایل یا در فهرست
در صورت خرید کالای خاصی به کاربر اجازه دهید نقش خاصی داشته باشد
در صورت خرید هر کالایی به کاربر اجازه دهید نقش خاصی داشته باشد.

افزودنی Social Activity | افزودنی فعالیت های اجتماعی در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

به کاربران امکان می دهد پست های عمومی ایجاد کنند
یک تب فعالیت به پروفایل کاربر اضافه می کند که فعالیت کاربر را نشان می دهد
کاربران می توانند در پروفایل کاربر دیگری پست بگذارند
دیوار فعالیتهای عمومی را در هر مکان از طریق کد کوتاه نمایش دهید
دیوار فعالیت را برای کاربر وارد شده در هرجای سایت از طریق کد کوتاه نمایش دهید
کاربران می توانند یک پست ایجاد کنند و یک عکس را برای ارسال پیوست کنند
کاربران می توانند پست های دیواری ویرایش کنند
کاربران می توانند نظرات را دوست داشته و پست ها را دوست داشته باشند و همچنین به نظرات پاسخ دهند
صفحه بندی ایجکس برای پست های دیواری و بارگیری نظرات بیشتر
کاربران می توانند پست های دیواری خاص را گزارش دهند
از ایجاد پست های جدید، بارگذاری عکس یا نظر دادن روی پست ها، از نقش (های) خاص کاربر جلوگیری کنید
نمایش زمان ثبت نام کاربر جدید در سایت (اختیاری)
نمایش زمانی که کاربر پست وبلاگ جدیدی ایجاد می کند (اختیاری)

افزودنی Groups | افزودنی ایجاد گروه در افزونه عضویت حرفه ای وردپرس

به کاربران اجازه می دهد گروه ایجاد کنند
به کاربران اجازه می دهد به گروه ها بپیوندند
تنظیمات تعدیل گروه در افزونه عضویت حرفه ای وردپرس
در آلتیمیت ممبر کاربران می توانند در گروه پیام ارسال کنند
کاربران می توانند تنظیمات حریم خصوصی گروه (خصوصی ، پنهان ، عمومی) را انتخاب کنند
کاربران می توانند گروه های خود را از پروفایل یا هر صفحه خود با استفاده از کد کوتاه مشاهده کنند
دسته ها و برچسب ها برای گروه ها موجود است
تصمیم بگیرید چه کسی می تواند اعضا را به یک گروه دعوت کند (مدیر گروه، ناظران یا همه اعضا)
تصویر گروه را در افزونه عضویت حرفه ای وردپرس اضافه کنید.

افزودنی User Notes | افزودنی یادداشت کاربر در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

در افزونه عضویت کاربران می توانند یادداشت های خصوصی و عمومی ایجاد کنند
یادداشت ها در پروفایل کاربر در یک تب جداگانه نشان داده می شوند
کاربران می توانند یادداشت ها را به عنوان پیش نویس ذخیره کنند
کاربران می توانند یادداشت های خود را ویرایش و حذف کنند.

افزودنی User Reviews | افزودنی درج نظر در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

کاربران می توانند بین 1 تا 5 امتیاز ستاره را ثبت کنند
کاربر می تواند عنوان نقد و بررسی نظر را وارد کند
فهرست کاربران خود را بر اساس کاربران با بالاترین رتبه مرتب کنید
یک فیلتر به فهرست اعضا اضافه کنید تا کاربران سایر کاربران را با رتبه بندی 1 ، 2 ، 3 ، 4 یا 5 ستاره جستجو کنند
افزونه عضویت یک تب نظرات به هر پروفایل کاربر اضافه می کند
به نقشهای خاص کاربر اجازه دهید نظرات خود را بگذارد
به ادمین اجازه دهید هر نظر را از بخش پیشخوان وردپرس ویرایش کند.

افزودنی Profile tabs | افزودنی ایجاد تب سفارشی در پروفایل در آلتیمیت ممبر

امکان ایجاد برگه های سفارشی با محتوای سفارشی و آیکون برگه
تنظیمات قابلیت مشاهده برگه. به شما امکان می دهد تا فرم ها / نقش های پروفایل را انتخاب کنید
امکان تغییر ترتیب برگه های پروفایل
امکان تغییر عناوین از پیش تعریف شده.

افزودنی myCRED | افزودنی اعطا پاداش به کاربران در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

برای به روزرسانی عکس پروفایل به کاربران پاداش دهید
برای به روزرسانی پروفایل به کاربران پاداش دهید
به خاطر ثبت نام یا ورود به سایت خود به کاربران پاداش دهید
بابت حذف عکس پروفایل از کاربران شارژ بگیرید
با توجه به اقدام خاص، تعداد پاداش ها / هزینه ها را محدود کنید
اعتبارات و هزینه های انجام شده از طریق Ultimate Member به درستی در myCRED وارد می شوند
به نقشهای خاص کاربر اجازه دهید از صفحه حساب UM موجودی را برای سایر کاربران ارسال کنند (انتقال امتیاز به سایر اعضا)
در آلتیمیت ممبر موجودی کاربر را در صفحه حساب خود نمایش دهید
تراز، نشان یا رتبه کاربر را در پروفایل وی نشان دهید
نوار پیشرفت کاربر را به زیبایی بر روی پروفایل خود نمایش دهید.

افزودنی ForumWP| افزودنی ادغام افزونه عضویت آلتیمیت ممبر با افزونه ForumWP

همه پیوندهای کاربران انجمن به طور خودکار به پروفایل Ultimate Member هدایت می شوند
یک تب انجمن در پروفایل Ultimate Member ایجاد می کند
مباحث و پاسخهای کاربر را در برگه تالارها نشان می دهد
تعداد موضوعات و پاسخها را در پروفایل نشان می دهد
به کاربر اجازه می دهد اشتراک ها را از پروفایل خود کنترل کند
به شما امکان می دهد که کدام نقش ها می توانند برگه تالار گفتمان در پروفایل خود داشته باشند
به برخی از نقشهای کاربر اجازه دسترسی به انجمنها را بدهید
به برخی از نقشهای کاربر اجازه دسترسی به موضوعات را بدهید
کنترل کنید که کدام نقش ها می توانند موضوعات یا پاسخ ها را در انجمن (های) خاص ارسال کنند
ایجاد موضوعات جدید بر اساس نقش کاربر را به صورت دستی غیرفعال کنید.

افزودنی Social Login| افزودنی ورود با شبکه های اجتماعی در افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

دکمه های ورود با شبکه های اجتماعی را به فرم های ثبت نام و ورود به سیستم اضافه کنید.
تصمیم بگیرید که از کدام شبکه های اجتماعی در سایت خود استفاده کنید (به عنوان مثال می توانید Facebook و Twitter را فعال کنید اما Google+ و LinkedIn را غیرفعال نگه دارید).
فرایند 2 مرحله ای برای ثبت نام کاربران از طریق شبکه اجتماعی (این امر اطمینان از جمع آوری تمام اطلاعات مورد نیاز قبل از ثبت نام را تضمین می کند).
کاربران پس از ثبت نام در سایت، می توانند بدون وارد کردن جزئیات، بلافاصله به سایت شما وارد شوند.
کاربران می توانند از طریق صفحه حساب خود به شبکه های اجتماعی متصل شوند / منع شوند.
با استفاده از کد کوتاه دکمه های ورود با شبکه های اجتماعی را در هر جای سایت نشان دهید.
برای سفارشی کردن آنچه در سایت شما نشان داده می شود، کد کوتاه را به راحتی ویرایش کنید.
همگام سازی عکس های پروفایل (به عنوان مثال اگر کاربری از طریق فیس بوک متصل شود ، عکس پروفایل فیس بوک خود را در سایت شما نشان می دهد).
شبکه های اجتماعی پشتیبانی شده: فیس بوک، توییتر، گوگل، لینکداین، اینستاگرام و…

نتیجه گیری در مورد خرید و دانلود افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

توسعه وردپرس همواره تلاش می کند تا آخرین نسخه قالب و افزونه های دنیا را برای کاربران وردپرس فارسی فراهم آورد. از همین رو این بار یکی از بهترین پلاگین های وردپرس برای ساخت پنل کاربری یعنی افزونه عضویت آلتیمیت ممبر وردپرس را برای شما آماده کرده ایم. شما کاربران گرامی پس از خواندن دقیق مشخصات و قابلیت های آن می توانید نسبت به خرید و دانلود افزونه Ultimate Member فارسی اقدام کنید.

نام‌نویسی حساب جدید