افزونه فروش اقساطی ووکامرس را پیاده کنید تا کاربران بیشتری با اقساط بندی هزینه محصول بتوانند خرید خود را انجام دهند. شما می توانید با فروش اقساطی محصولات هم خود کسب درآمد بیشتری داشته و هم اینکه کاربران بیشتری مشتاق خرید از سایت شما خواهند بود.

افزونه فروش اقساطی برای ووکامرس – Woocommerce Deposits and Down Payments

افزونه بیعانه و پیش پرداخت ووکامرس

Woocommerce Deposits and Down Payments

اجازه می دهد تا مشتری پرداخت سفارش را به دو قسمت تقسیم کند تا بتواند سپرده ای را بعنوان پیش پرداخت ، واریز کرده و بقیه را بعداً به صورت اقساطی پرداخت کند.

افزونه افزونه فروش اقساطی برای ووکامرس YITH WooCommerce Deposits and Down Payments چه می کند؟
به مشتریان خود اجازه دهید تا پرداخت سفارش را قسط بندی کنند، سپرده بگذارند و موجودی را در زمان دیگری پرداخت کنند.

چگونه می توانید از آن بهره مند شوید؟
– شما محصولات و خدماتی را می فروشید که بهتر است برای آنها ودیعه یا پیش پرداخت درخواست کنید. مانند اجاره اتاق برای یک مسافر، یک پارچه مد روز و غیره.
با اجازه دادن به مشتریان خود برای پرداخت تنها بخشی از محصول از قبل و افزایش اعتماد و اطمینان، مشتریان خود را وفادار خواهید کرد.
به مشتریانی که نمی توانند کل مبلغ را از قبل پرداخت کنند و از از دست دادن سفارشات خود اجتناب کنند، خدمات مثبت و به یاد ماندنی ارائه می دهید.

سپرده ها را برای خرید محصولات خود فعال کنید و ریسک از دست دادن بسیاری از مشتریانی را که نمی توانند به طور کامل خرید کنند را نخواهید داشت.

پویایی فروشگاه شما تغییر نمی کند: مشتریان یک محصول را در تجارت الکترونیکی شما می بینند، آن را می خواهند، اما به دلایل مختلف نمی توانند در آن لحظه دقیق خرید کنند (به طور کلی چون پول کافی در دسترس ندارند) و بنابراین، چه اتفاقی می افتد؟
این اتفاق می افتد که آن مشتریان از مغازه یا فروشگاه و وبسایت شما خارج می شوند.

مگر اینکه به آنها فرصت رزرو و سپرده گذاری بدهید تا مطمئن شوند که به لطف آن پیش پرداخت، کالای مورد نظر مال خودشان می شود و به دیگران فروخته نمی شود.

افزونه افزونه فروش اقساطی برای ووکامرس YITH WooCommerce Deposit and Down Payments می تواند یک امتیاز بزرگ برای فروشگاه شما باشد، به خصوص اگر محصولاتی با قیمت متوسط ​​یا بالا می فروشید.

مطمئناً، هر چه قیمت محصولات شما بالاتر باشد، ممکن است مشتریان خود را به راحتی از دست بدهید چون آنها نمی توانند کل مبلغ را بلافاصله پرداخت کنند.

پس به مشتریان خود اجازه دهید سپرده یا پیش پرداخت بدهند بگذارند و علاوه بر وفاداری به آنها، شاهد افزایش نرخ تبدیل فروشگاه خود نیز خواهید بود.

افزونه فروش اقساطی برای ووکامرس – Woocommerce Deposits and Down Payments
اگر می‌خواهید مشتریان وب سایت خود را از دست ندهید، فروش اقساطی را نیز راه اندازی کنید.

در بسیاری از موارد پیش پیش می‌آید که کاربر شما امکان پرداخت یکباره قیمت محصول را ندارد (که بات توجه به قیمت بالای دلار و افزایش قیمت محصولات خارجی احتمال وقوع این مورد بسیار زیاد شده است) در اینصورت امکان دارد کاربر از فروشگاه شما خارج شوند.

شما می‌توانید با فراهم کردن پرداخت مبلغی از قیمت محصول به عنوان پیش پرداخت، امکان رزرو یک محصول تا مدت زمانی معین را به کاربر خود بدهید.

پلاگین افزونه فروش اقساطی برای ووکامرس deposits and down payments یک افزونه کاربردی برای وردپرس است که با استفاده از آن قادر به ایجاد سیستم واریز پیش‌پرداخت محصول در ووکامرس خواهید بود.

با فروش اقساطی ووکامرس، مشتریان خود را حفظ کنید.
به جای اینکه کاربرانی که امکان پرداخت یک جای مبلغ محصول را ندارند، فروشگاه شما را ترک کنند، این امکان را برای ایشان فراهم کنید تا با پرداخت بخشی از مبلغ محصول، برای مدت محدودی محصول را رزرو کنند.

اگر قیمت محصولات شما در رده متوسط و یا بالا قرار می‌گیرد، به کمک افزونه پرداخت اقساطی ووکامرس می توانید فروش خود را افزایش دهید.

قابلیت های افزونه فروش اقساطی YITH WooCommerce Deposits and Down Payments ووکامرس :
تعیین مقدار ثابت برای سپرده
امکان تعیین قیمت با درصد
امکان تعیین تاریخ انقضا
دارای اعلان ایمیلی
ارسال ایمیل برای مدیر و مشتری
اعلان پرداخت صورت حساب ها با ایمیل
اجبار به پرداخت در محل
امکان ویرایش متن دکمه ها
امکان افزودن یادداشت ها به محصولات
پیکربندی سپرده گذاری بر روی محصولات متغیر
افزودن ترجمه
و امکانات دیگر…

ویژگی‌های مهم پلاگین افزونه فروش اقساطی برای ووکامرس deposits and down payments :
امکان پرداخت پیش پرداخت برای یک محصول و پرداخت تتمه حساب در آینده
اجبار کردن کاربر به پرداخت پیش پرداخت در حین خرید
فعال کردن فروش قسطی بر روی یک یا چند محصول
امکان اجبار کردن کاربر توسط مدیر سیستم به استفاده از یک روش حمل و نقل خاص و یا آزاد گذاشتن کاربر در حین خرید در انتخاب یک روش حمل و نقل
امکان ثابت کردن مقدار پیش پرداخت و یا تنظیم آن به عنوان درصدی از قیمت محصول
امکان تنظیم تاریخ انقضاء برای مواردی که کاربر موفق به پرداخت تتمه حساب نشود
استرداد بازپرداخت کاربر در صورت عدم تکمیل پرداخت در مدت تعیین شده
دریافت ایمیل توسط مدیر و کاربری زمان پرداخت اقساط
امکان دریافت سپرده‌های مختلف توسط مدیر بر اساس قوانین کاربران، محصول و یا دسته بندی
امکان سفارشی کردن برچسب‌های نمایش داده شده توسط افزونه
امکان پیکره‌بندی سپرده‌های مختلف برای هر نوع از یک محصول که در سایت موجود است

نام‌نویسی حساب جدید