افزونه تایمر شمارش معکوس وردپرس به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی یک تایمر گرافیکی برای وب سایت خود ایجاد کنید. برای استفاده از افزونه تایمر شمارش معکوس Countdown Timer نیازی به دانش کدنویسی ندارید و می توانید به راحتی از تمام ویژگی های آن استفاده کنید. افزونه پیشخوان وردپرس کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا می باشد به طوری که در هر دستگاهی با هر اندازه ای به بهترین شکل به کاربر نمایش داده می شود. می توانید از افزونه تایمر شمارش معکوس در وردپرس در قسمت های مختلف وب سایت خود از جمله: ویجت ها، پست ها، برگه ها و ... استفاده کنید، حتی می توانید مشخص کنید که بعد از اتمام تایمر چه اتفاقی برای آن می افتد.

تایمر شمارش معکوس

با تایمر شمارش معکوس تا پایان مدت پیشنهاد ویژه، فوریت خرید را افزایش دهید.

همچنین، مخاطبان خود را با ایجاد یک شمارش معکوس برای محصولات شما، مشتاقانه منتظر شروع ساعات مشخصی کنید.

ویژگی های افزونه تایمر شمارش معکوس Countdown Timer:

۱- تایمر شمارش معکوس برای فروش فوری محصولات

شما به راحتی می توانید این افزونه شمارش معکوس وردپرس را سفارشی کنید و زمانی را برای شروع و پایان پیشنهاد ویژه دوره تخفیف مشخص کنید.

این اقدام به شما کمک می کند تا احساس فوریت را در بین بازدیدکنندگان وب سایت خود ایجاد کنید و آنها را تشویق به خرید فوری کنید.

۲- زمان باقی مانده از فروش ویژه را مشخص کنید

با یک ساعت شمارش معکوس شخصی شده برای هر بازدیدکننده، مشتریان خود را تشویق کنید که سریعتر تصمیم خرید بگیرند.

این نشان دهنده زمان باقی مانده تا پایان پیشنهاد ویژه، تخفیف یا جایزه آن محصول است که می تواند فروش محصول را تسریع کند.

۳- شمارنده تنظیمات را سفارشی کنید

با یک پیشخوان سفارشی، می توانید هیجان بیشتری را برای پیشنهادات ویژه خود ایجاد کنید. می توانید مشخص کنید که موجودی محصول تمام شده باشد، می توانید تعیین کنید که تعداد مشتریانی که این محصول را مشاهده می کنند در حال افزایش است و بسیاری از تنظیمات دیگر.

۴- ایجاد دو اکشن پس از پایان تایمر شمارش معکوس محصول

پس از اتمام تایمر شمارش معکوس برای محصولات خاص خود می توانید دو عمل مختلف را مشخص کنید. می توانید صفحه را از دید کاربران پنهان کنید یا پیامی را برای دیدن کاربران مشخص کنید.

۵- مدت زمان تایمر انعطاف پذیر

پلاگین شمارش معکوس وردپرس شما را می توان برای هر مدتی با کمک واحدهای زمانی مختلف تنظیم کرد. آنها شامل روز، ساعت، دقیقه و ثانیه است.

برای مثال می توانید یک سال را به ۳۶۵ روز یا ۲ روز را به ۴۸ ساعت تبدیل کنید. همچنین می‌توانید همه واحدها را نشان دهید یا آن‌هایی را که در تایمر خود استفاده نمی‌کنید پنهان کنید.

بهترین افزونه شمارش معکوس

۶- دعوتنامه خرید متن برای کاربران خود ایجاد کنید

برای راه اندازی محصولات ویژه خود برای افزایش نرخ فروش خود تماسی برای اقدام ایجاد کنید. شما باید به بازدیدکنندگان وب سایت خود از تخفیف های ویژه اطلاع دهید و آنها را وادار به خرید کنید.

برای این منظور می توانید یک پیام در بالای افزونه تایمر شمارش معکوس در وردپرس قرار دهید. به سادگی متنی را ایجاد کرده و تایپ کنید تا در صفحه ظاهر شود.

۷- ایجاد دکمه برای خرید آسانتر و سریعتر

می‌توانید دکمه‌ای را در زیر ویجت شمارش معکوس محصول خود اضافه کنید تا مشتریان را به صفحه خرید یا هر صفحه دیگری که راه‌اندازی کرده‌اید هدایت کنید. اجازه ندهید کاربر خریدی را از دست بدهد و خرید خود را رها کند. همچنین می توانید برچسب دکمه را ویرایش کنید و یک برچسب تشویق کننده و جذاب درج کنید.

۸- استفاده از تم های تعطیلات برای ایجاد روحیه بیشتر در کاربر

می توانید محصولات خود را با تخفیف ویژه برای مشتریان در تعطیلات خاص در نظر بگیرید تا آنها را به سایت خود تشویق کنید. برای این کار می توانید از تم های آماده از جمله: کریسمس، سال نو، تعطیلات، ولنتاین و موارد دیگر استفاده کنید.

۹- قرار دادن پیشخوان در موقعیت های مختلف

شما می توانید یکی از انواع مختلف موقعیت ها را برای درج ویجت شمارش معکوس وردپرس انتخاب کنید. می توانید یک نوار ثابت در هدر تنظیم کنید، یا یک نوار بالا یا پایین شناور ایجاد کنید، یا یک موقعیت سفارشی در صفحه انتخاب کنید.

تایمر شمارش معکوس

بهترین افزونه تایمر شمارش معکوس در وردپرس:

۱۰- سفارشی سازی اندازه شمارنده

برای ایجاد استایل زیباتر و جذاب تر، می توانید اندازه پیشخوان و دکمه را به طور مستقل سفارشی کنید. می توانید آنها را به یک اندازه درست کنید یا از اندازه های مختلف استفاده کنید. برای هر دو مورد، نوارهای اسکرول دستی وجود دارد که می توانید از آنها برای تغییر اندازه افزونه پیشخوان وردپرس استفاده کنید.

۱۱- دارای چندین سبک پیشخوان آماده است

افزونه تایمر شمارش معکوس Countdown Timer دارای پنج سبک قالب پیشخوان آماده است که می توانید یکی از آنها را برای قالب پیشخوان محصول خود انتخاب کنید. هر یک از آنها تنها با یک کلیک اعمال می شود. شما همچنین می توانید همه آنها را امتحان کنید تا تصمیم بگیرید که از کدام یک استفاده کنید.

۱۲- عناصر قابل رنگ آمیزی

چهار عنصر در افزونه شمارش معکوس وردپرس وجود دارد که می توانید رنگ تایمر، دکمه، برچسب تایمر و متن پیام سفارشی را برای آنها انتخاب کنید. رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا ظاهری منحصر به فرد داشته باشید.

۱۳- کاملاً پاسخگو و واکنشی

این افزونه تایمر شمارش معکوس در وردپرس به شما این اطمینان را می دهد که در تمامی دستگاه ها با هر ابعادی به بهترین شکل ممکن به کاربر نمایش داده می شود. به همین دلیل می توان گفت افزونه Countdown Timer در تمامی دستگاه ها اعم از تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر به درستی نمایش داده می شود.

۱۴- ویرایشگر بصری و منعطف

با استفاده از تنظیمات ساده و منعطف افزونه پیشخوان وردپرس، می توانید به راحتی هر قسمت را تنها در چند ثانیه شخصی سازی کنید تا ظاهر و سبک افزونه مطابق با سلیقه شما باشد.

افزونه تایمر شمارش معکوس در وردپرس

۱۵- سازگاری کامل با قالب های وردپرس

افزونه شمارش معکوس وردپرس به خوبی با تمام قالب های وردپرس سازگار است و با همه آنها کار می کند. این افزونه با محبوب ترین قالب های ارائه شده در Theme Forest به خوبی کار می کند. از جمله این فرمت ها عبارتند از:

 • Avada
 • Jupiter
 • BeTheme
 • Enfold
 • Flatsome
 • Salient
 • Bridge
 • و …

تایمر شمارش معکوس

۱۶- کد کوتاه وردپرس

پس از ایجاد ویجت افزونه، کد کوتاه آن را دریافت کرده و تایمر شمارش معکوس را در هر قسمت از وب سایت خود با استفاده از آن کد کوتاه نمایش می دهید.

۱۷- ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ

برای ایجاد صفحات مورد نظر خود می توانید از بلوک پلاگین مخصوص گوتنبرگ استفاده کنید.

۱۸- پشتیبانی از افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه Countdown Timer به طور کامل از افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر پشتیبانی می کند که می توانید از آن برای طراحی صفحات خود استفاده کنید.

۱۹- ویجت وردپرس بومی

شما به راحتی می توانید افزونه تایمر شمارش معکوس را در وردپرس با استفاده از ابزارک در قسمت های مختلف سایت خود نمایش دهید. در سایدبار یا فوتر و…

ویژگی های افزونه Countdown Timer:

 • ساده در نصب و اجرا
 • سازگاری با آخرین نسخه وردپرس
 • پشتیبانی از اکثر تم های وردپرس
 • کاملا پاسخگو
 • امکان ایجاد تایمر نامحدود
 • قابل استفاده در صفحات، پست ها و ویجت ها
 • امکان تایپ متن مورد نظر خود در فیلدهای روز، ساعت، دقیقه و ثانیه
 • امکان انتخاب عملکرد پس از اتمام زمان
 • امکان تایپ پیام پس از اتمام زمان
 • امکان انتخاب موقعیت پیشخوان
 • رابط کاربری ساده
 • امکان انتخاب رنگ متن
 • امکان انتخاب رنگ پس زمینه
 • چندین قالب آماده دارد
 • و بسیاری از ویژگی های دیگر

چرا باید از افزونه Countdown Timer استفاده کنیم؟

افزونه شمارش معکوس وردپرس ابزاری بسیار کاربردی و کاربردی و مهم در کسب و کار شما محسوب می شود که می توانید رویدادهای آینده، محصولات ویژه و محصولات تخفیف دار خود را به کاربران نشان دهید. این افزونه به صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا در چند دقیقه یک تایمر شمارش معکوس زیبا و کاربردی ایجاد کنند.

این بهترین راه برای ایجاد تایمرهای زیبا برای کاربران است. می توانید از افزونه Countdown Timer در پست ها، صفحات و ابزارک های خود استفاده کنید. استفاده از آن بسیار آسان است و نیازی به دانش کدنویسی ندارید. با استفاده از این افزونه می توانید خیلی سریع نرخ فروش محصولات خود را افزایش دهید و مشتریان بیشتری را به سایت خود جذب کنید.

تایمر شمارش معکوس

نام‌نویسی حساب جدید