پلاکین راهکارهای فروش در ووکامرس یکی از میانبر های افزایش فروش و جذب مشتری و ایجاد حس اعتماد و اطمینان در خریداران است . شما با این افزونه بسیار کاربردی و مفید به راحتی می توانید فروشتان را چند برابر کرده و مشتریان وفاداری برای کالا و محصولات خود بیابید.

پلاگین راهکارهای فروش در ووکامرس XL WooCommerce Sales Triggers

با پلاگین راهکارهای فروش در ووکامرس XL WooCommerce Sales Triggers شما به راحتی می توانید پیام های دلخواه خود را در صفحات ووکامرس به کاربان و بازدیدکنندگان خود نشان دهید.

این کار هم موجب انعطاف پذیری بالای وب سایت شما شده و نیز موجب ایجاد تعامل با کاربر و افزایش اعتماد خریدران به سایت فروشگاهی شما خواهد بود.

نمایش یک تایمر شمارش معکوس برای ایجاد فوریت!
آیا محصولی را می خواهید در بازه زمانی مشخصی به فروش برسانید؟ به خریداران خود در مورد آن اطلاع دهید. Deal Expiry Trigger تعداد روزها یا ساعت های باقی مانده تا پایان فروش را نشان می دهد. این محرک باعث ترس از دست دادن می شود و باعث می شود افراد سریع تر برای خرید کالا عمل کنند.

شما به راحتی می توانید با استفاده از یک تایمر شمارش معکوس با امکان زمان بندی دلخواه ، مدت باقیمانده برای خریداری محصولی خاص را به مشتریانتان یادآوری کنید و از آنها بخواهید که برای برخورداری از تخفیف و یا از دست ندادن محصول به دلیل محدودیت ، در خرید آن عجله کنند.

برای ایجاد کمبود، اقلام موجود در انبار را نشان دهید!
پرچم قرمز را بالا ببرید و پیام های موجودی محدود محصولی خاص و دلخواه را زمانی که اقلام باقیمانده زیر یک حد تعریف شده هستند نمایش دهید.

این پیام‌های کمیاب بودن و محدودیت تعداد محصول در انبار ، خریداران معمولی را متقاعد می‌کند که تعلل را از بین ببرند و سریع تر عمل کنند. این یک اصل روانشاسانه است : وقتی یک کالا تمام می شود یا برای آن محدودیت وجود دارد ، مردم بیشتر آن را می خواهند و متقاضی خریدش هستند.

آخرین فروش های انجام شده را برای اثبات کارآیی فروشگاهتان به نمایش بگذارید!
مردم معمولا به فروشگاه های شلوغتر اعتماد بیشتری دارند. آنها معمولا بصورت گروهی خرید می کنند و تابع خرد جمعی هستند.

Sales Activities Trigger به طور خودکار اعلان های کوتاهی از اطلاعات خریدهای اخیر از فروشگاه شما را برای جلب توجه خریدارانتان به اشتراک می گذارد. این سیستم به خریداران اطلاع می دهد که مشتریان واقعی به این محصول اعتماد کرده و آن کالا را خریده اند پس آنها نیز می توانند بدون نگرانی این محصول را خریداری کنند.

پلاگین راهکارهای فروش در ووکامرس XL WooCommerce Sales Triggers

با افزونه راهکارهای فروش در ووکامرس میزان پس انداز و صرفه جویی در هر خرید را نمایش دهید!
Savings Trigger صرفه‌جویی‌های بالقوه در محصولات تخفیف‌خورده را به تعداد ثابت و یا درصدی نشان می‌دهد. 

وقتی یک خریدار می‌بیند که با انجام معامله و خرید یک کالا چقدر می‌تواند پس‌انداز کند یا در خرید خود تخفیف بگیرد ، احساس می‌کند مجبور است خرید را انجام دهد. تمرکز آنها از خرج کردن پول به دریافت تخفیف های دلچسب تغییر می‌کند.  بعبارت دیگر ، درد جدایی با پول با لذت خرید کالایی که تخفیف خوبی خورده است جایگزین می شود!

برای نشان دادن تعهد خود به مشتریان و خریدارانتان یک ضمانت عالی بدهید!
بیشتر خریداران پروسه خرید را تمام نمی کنند. تنها به این علت که تضمینی بابت محصول خریداری شده در صفحه خرید مشاهده نمی کنند. از این رو سبدهای خرید بسیاری به صورت رها شده در فروشگاه های اینترنتی وجود دارند که هیچگاه کامل نمی شوند.

شما می توانید توسط پلاگین راهکارهای فروش در ووکامرس XL WooCommerce Sales Triggers و با ارائه تضامین لازم به صورت پیام ها و اعلان هایی ، حس اعتماد را در آنها به وجود آورده و آنها را ترغیب به خرید کنید.

شما حتی می توانید مهر اعتماد را برای افزایش اعتبار فروشگاه خود به نمایش بگذارید.

نمایش نرخ رضایت مشتریان برای تقویت اعتمادبا پلاگین راهکارهای فروش در ووکامرس!
یک فروشگاه معمولی با نظرات کم تعداد و امتیازات ناکافی مشتریان درگیر است. عباراتی مانند “2 نظر مشتری یا رتبه 4.1” هیچکاه بازدیدکنندگان را متقاعد به خرید نمی کند. بدتر از آن، این اعداد تک رقمی می توانند تاثیر منفی داشته باشند.

افزونه راهکارهای فروش در ووکامرس XL WooCommerce Sales Triggers این موارد را بولد و قاب دار می‌کند تا اعداد بزرگ‌تر را نشان دهد. عباراتی مانند «نرخ رضایت خریدار 90 درصد» یا «مشتریان 98 درصد به این کالا بیش از امتیاز 4 ستاره داده اند» دارای اثبات اجتماعی داخلی هستند و بسیار متقاعدکننده تر از ارائه اطلاعات کلی درباره کل نظرات اندک مشتریان هستند.

پلاگین راهکارهای فروش در ووکامرس XL WooCommerce Sales Triggers

برای کاهش اضطراب و عدم اطمینان خریدار برای خرید از فروشگاه شما ، پرفروش ترین های فروشگاه را برجسته کنید!

محصولات پرفروش نقطه قوت شما هستند. شما با نمایش محصولی بعنوان کالای پرفروش ، به کاربرانتان نشان می دهید که برخی از محصولات شما فروش بسیار خوبی دارند.

آنها از این کار شما نتیجه می گیرند که اگر دیگران آن را می خرند، پس حتما باید خوب باشد. این عمل به آنها یک ضربه مجازی برای انتخاب کالای محبوب می دهد و آنها را برای خرید ترغیب می کند.

تنظیمات یکجا برای همه محصولات و صرفه جویی در زمان !

برای اعمال تنظیمات مختلف لازم نیست به صفحه محصولات مختلف برویدو کلی زمان با ارزش خود را صرف این کار کنید.  شما می توانید تنظیمات را در سطح عمومی و کلی و به صورت یکجا برای همه محصولات پیکربندی کنید.

اما اگر می خواهید برای هر محصول پیام های خاصی ایجاد کنید، گزینه ویرایش عمومی را می توانیدنادیده بگیرید.

تگ های ادغام در راهکارهای فروش در ووکامرس به شما امکان می دهند پیام های سفارشی ایجاد کنید. همچنین، برای صرفه جویی در زمان، از مخزن الگوهای پیام ها را به صورت کپی و پیست انتخاب کنید.

فروشگاه های غول پیکر مانند آمازون از این محرک های حرفه ای برای فروش حداکثری استفاده می کنند.

مزایای استفاده از افزونه راهکارهای فروش در ووکامرس :

افزونه راهکارهای فروش در ووکامرس XL WooCommerce Sales Triggersدارای ویژگی هایی است که دقیقا برای افزایش فروش شما و بالابردن نرخ تبدیل ورودی فروشگاه اینترنتی شما به خریدار واقعی طراحی شده اند.

نام‌نویسی حساب جدید