افزونه File Embed به شما کمک می کند تا فایل های خود را خیلی سریع به صفحه سایت اضافه کنید. تعبیه فایل | نمایش فایل ها در وردپرس با افزونه مشاهده فایل وردپرس می توانید فایل هایی مانند: PDF، docx، XlSX، jpeg و... را آپلود کنید. همچنین می توانید سبک هایی را انتخاب کنید تا کاربران بتوانند فایل ها را با File Embed | مشاهده و دانلود کنند بهترین راه برای نمایش فایل ها در وردپرس ابزارک‌های موجود در افزونه جاسازی فایل وردپرس شامل آیکون‌هایی برای رایج‌ترین قالب‌ها، عناصر رنگی، تنظیمات اندازه فونت و گزینه دیگری برای نوشتن هدر ویجت‌ها هستند. با افزونه File Viewer می توانید مجوزها، اسناد فنی، دستورالعمل ها و موارد دیگر را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

File Embed - نمایش حرفه ای فایل های ورد،اکسل،pdf در وردپرس

 

File Embed – نمایش حرفه ای فایل های ورد،اکسل،pdf در وردپرس

ویژگی های افزونه File Embed:

۱- هر نوع فایلی را با بالاترین سرعت ممکن درج کنید

با استفاده از افزونه File Embed می توانید فرمت های مختلفی مانند: PDF، docx، XlSX، jpeg و در را در سایت وردپرس خود قرار دهید. برای راحتی کاربران می توان فایل ها را مستقیما آپلود کرد. همچنین می توانید به هر فایل عنوانی بدهید تا در کنار نماد روی صفحه نمایش داده شود.

۲- چیدمان های مختلف

با استفاده از سه نوع چیدمان در دسترس شما، می توانید به دلخواه از آنها استفاده کنید. هر یک از طرح ها برای استفاده های مختلف به شما کمک می کند. این سه طرح عبارتند از: طرح نمای فایل، طرح بندی شبکه ای و طرح بندی فهرست. به کاربران شما امکان می دهد با انتخاب طرح نمایش فایل، پیمایش و بزرگنمایی کنند. اما در طرح بندی شبکه ای و فهرستی، فقط نام ها و آیکون ها را نمایش می دهد. همچنین می توان آنها را با کلیک بر روی نمادها باز یا دانلود کرد.

۳- سفارشی سازی سبک

با گزینه های پیشرفته و قدرتمند، می توانید قطعات بیشتری را سفارشی کنید. ف انتخاب اندازه قلم، رنگ آمیزی عناصر، ویرایش عنوان ویجت، تنظیم ویجت ویجت و موارد دیگر مواردی هستند که می توانید آن را به دلخواه شخصی سازی کنید.

۴- سازگاری کامل با وردپرس و قالب ها

افزونه نمایش فایل وردپرس با وردپرس سازگاری کامل دارد. افزونه File Embed همچنین از تمام قالب های وردپرس که می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید، به طور کامل پشتیبانی می کند.

۵- پنل تنظیمات ساده و روان

با استفاده از پنل تنظیمات ساده این افزونه می توانید هر تغییری را در آن ایجاد کنید. برای کار با افزونه تعبیه فایل وردپرس نیازی به دانش کدنویسی ندارید و در هر سطحی می توانید به خوبی از این افزونه استفاده کنید.

۶- کدهای کوتاه ایجاد کنید

تمامی ویجت های این افزونه یک کد کوتاه به شما می دهد که می توانید در هر قسمت از وب سایت خود از آن استفاده کنید.

۷- ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ

می توانید صفحات خود را با استفاده از گوتنبرگ طراحی کنید.

۸- ابزارک های وردپرس بومی

از ویژگی های بومی وردپرس برای افزودن ویجت های افزونه به هر نوار کناری استفاده کنید.

۹- ویژوال آهنگساز

صفحات خود را با استفاده از ویژوال کامپوزر، یک افزونه صفحه ساز قدرتمند طراحی کنید.

File Embed - نمایش حرفه ای فایل های ورد،اکسل،pdf در وردپرس

File Embed – نمایش حرفه ای فایل های ورد،اکسل،pdf در وردپرس

چرا باید از افزونه File Embed استفاده کنیم؟

اگر می خواهید بدون نیاز به کدنویسی فایلی را در وردپرس خود جاسازی کنید، باید از این افزونه استفاده کنید.
اگر می خواهید کاربران شما درک بهتری از محصولات شما داشته باشند، باید از این افزونه استفاده کنید.

ویژگی های افزونه File Viewer:

بیش از ۲۰ نوع فرمت فایل را به یک وب سایت اضافه کنید
افزونه File Viewer به شما کمک می کند تا گسترده ترین فرمت های فایل را برای مشاهده و دانلود در صفحات وب خود اضافه کنید. فرمت هایی مانند docx، xlsx، PDF، pptx و … به طور کلی، شما می توانید بیش از ۲۰ فرمت فایل را به وب سایت خود اضافه کنید.

سه راه برای جاسازی فایل
سه راه وجود دارد که می توانید فایل ها را در سایت خود جاسازی کنید. دانلود آن را از رایانه خود انتخاب کنید، آن را از یک آدرس فایل جاسازی کنید، یا آن را از لیست فایل های اخیرا آپلود شده پیدا کرده و انتخاب کنید.

طرح بندی فایل بیننده برای مشاهده فوری
این طراحی به بازدیدکنندگان شما اجازه می دهد تا فایل های تعبیه شده شما را مستقیماً در صفحه وب، با پیمایش صفحه و بزرگنمایی مشاهده کنند. با این سبک چیدمان، کاربران شما می توانند آن فایل ها را مستقیماً در سایت شما مشاهده کنند. همچنین گزینه های دیگری برای مشاهده فایل به صورت تمام صفحه و دانلود آن وجود دارد.

طرح‌بندی و فهرست‌ها برای سازماندهی نمادهای فایل در هر صفحه
شما می توانید بسیاری از فایل ها را با استفاده از طرح بندی لیست و شبکه آپلود کنید. در این طرح فایل آیکون ها و نام آنها به صورت لیست یا شبکه ای برای کاربران در صفحه نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر یک از آنها، فایل در یک تب جدید باز می شود که می توانید دانلود کنید.

اندازه ها، رنگ ها، فونت ها و تنظیمات دیگر را سفارشی کنید
افزونه مشاهده فایل دارای مجموعه ای از تنظیمات است که به شما امکان می دهد آنها را مطابق میل خود شخصی سازی کنید. می توانید اندازه فونت ها را تغییر دهید، عناصر رابط را رنگ آمیزی کنید، و یک عنوان ویجت سفارشی اضافه کنید. در نهایت، می توانید عرض ویجت را با استفاده از پیکسل یا درصد سفارشی کنید.

کاملا پاسخگو و ریسپانسیو
افزونه نمایش فایل وردپرس در تمامی دستگاه ها اعم از موبایل و تبلت به خوبی کار می کند و کاملا ریسپانسیو است.

 

File Embed - نمایش حرفه ای فایل های ورد،اکسل،pdf در وردپرس

File Embed – نمایش حرفه ای فایل های ورد،اکسل،pdf در وردپرس

سازگاری کامل با وردپرس:

افزونه تعبیه فایل وردپرس با وردپرس و تمامی قالب های موجود در قالب فارست سازگاری کامل دارد. از جمله قالب هایی که این افزونه با آنها سازگاری کامل دارد عبارتند از:

Avada

BeTheme

The7

Flatsome

Enfold

Jupiter

Bridge

Newspaper

کد کوتاه وردپرس:

هنگامی که ویجت مورد علاقه خود را ایجاد کردید، یک کد کوتاه به شما داده می شود که می توانید آن را کپی کنید تا آن را در هر بخشی از سایت خود قرار دهید.

دانلود رایگان
نام‌نویسی حساب جدید