افزونه WooCommerce Subscriptions - اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود یک افزونه بسیار محبوب و مفید برای کسب درآمد از طریق فروش اشتراک محصولات است. با افزونه اشتراک ووکامرس، می توانید محصولات را با پرداخت های دوره ای ارائه و کنترل کنید. به عنوان مثال، خدماتی مانند: میزبانی وب، آموزش آنلاین، خدمات مشاوره، اشتراک مجلات و ... خدماتی که می توانید برای آنها پرداخت های دوره ای ایجاد کنید، انجام می دهند. افزونه اشتراک ها به شما این امکان را می دهد که درآمد ماهانه ثابتی روی محصولات خود داشته باشید و از این طریق درآمد کسب کنید. افزونه اشتراک ووکامرس به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت هزینه ماهانه برخی از خدمات وب سایت خود را به اشتراک بگذارید و با این افزونه ووکامرس مشتریان دائمی داشته باشید.

WooCommerce Subscriptions – The best user subscription plugin in WooCommerce

WooCommerce Subscriptions – اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود

WooCommerce Subscriptions – اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود – بهترین افزونه اشتراک کاربر در ووکامرس

گاهی اوقات محصولاتی در وب سایت ما وجود دارد که قصد داریم آنها را برای مدت زمان مشخصی بفروشیم یا قیمتی که برای آن تعیین کرده ایم فقط برای مدت زمان مشخصی است و نه بیشتر!
در چنین مواردی، صاحبان وب سایت می توانند اشتراک ووکامرس ویژه ای را روی آن محصولات تنظیم کنند تا بتوانند زمان شروع و پایان آن محصولات را با قیمت مشخصی تعیین کنند، به طوری که مشتریان شما می توانند آن محصولات را فقط در خرید در همان بازه زمانی سفارش دهند. و با قیمت مشخص شده

به طوری که پس از انقضای بازه زمانی، اشتراک ویژه محصولات به صورت خودکار منقضی می شود.

با افزونه اشتراک ویژه ووکامرس می توانید برای تمامی محصولات فیزیکی و مجازی خود اشتراک ویژه تعریف کنید و آنها را به صورت ماهانه، سالانه و به فروش برسانید. اساس.

به مشتریان اجازه دهید مشترک محصولات یا خدمات شما شوند و به صورت هفتگی، ماهانه یا سالانه پرداخت کنند.

با WooCommerce Subscriptions – اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود درآمد باقیمانده را با پرداخت های مکرر دریافت کنید

آیا می توانید تضمین کنید که فروشگاه شما قرار است در این ماه چقدر درآمد داشته باشد؟ اگر محصولات مبتنی بر اشتراک را ارائه می‌دادید، می‌توانید این کار را انجام دهید.

با اشتراک‌های WooCommerce، می‌توانید محصولاتی را با پرداخت‌های مکرر ایجاد و مدیریت کنید – پرداخت‌هایی که به شما درآمد باقی‌مانده‌ای را می‌دهد که می‌توانید ردیابی کنید و روی آن حساب کنید.

WooCommerce Subscriptions – اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود به شما امکان می دهد تا انواع اشتراک ها را برای محصولات و خدمات فیزیکی یا مجازی معرفی کنید. کلوپ های محصول ماهانه، اشتراک خدمات هفتگی یا حتی بسته های صورتحساب نرم افزاری سالانه ایجاد کنید. هزینه های ثبت نام را اضافه کنید، دوره های آزمایشی رایگان ارائه دهید یا دوره های انقضا را تعیین کنید.

یک مدل مبتنی بر اشتراک به شما این امکان را می‌دهد که درآمد باقی‌مانده بیشتری کسب کنید – و تنها کاری که باید انجام دهید این است که سفارشات را ارسال کنید.

WooCommerce Subscriptions – The best user subscription plugin in WooCommerce

WooCommerce Subscriptions – اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود

چرا از WooCommerce Subscriptions – اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود استفاده کنیم؟

– برنامه های صورتحساب متعدد متناسب با نیازهای فروشگاه شما در دسترس است
– ادغام با بیش از ۲۵ درگاه پرداخت برای پرداخت های مکرر خودکار
– پشتیبانی از پرداخت های تمدید دستی از طریق هر درگاه پرداخت WooCommerce، همراه با فاکتورها و رسیدهای ایمیل خودکار
– از پرداخت مجدد خودکار در پرداخت های اشتراک ناموفق پشتیبانی می کند، بنابراین هرگز درآمد خود را از دست نمی دهید
– به مشترکین این امکان را بدهید که طرح خود را مدیریت کنند، از جمله ارتقا یا کاهش، بدون نیاز به منتظر ماندن از شما برای کمک
– اعلان‌های تمدید داخلی و ایمیل‌های خودکار به شما – و مشتریانتان – اجازه می‌دهند تا از زمان پردازش پرداخت‌های اشتراک مطلع شوید، بنابراین هرگز هیچ شگفتی وجود ندارد.
– گزارش های دقیق به شما امکان می دهد درآمدهای تکراری، تعداد مشترکین فعال و موارد دیگر را پیگیری کنید.

صاحبان فروشگاه از طریق صفحه WooCommerce > ویرایش مدیریت اشتراک، مدیریت اشتراک با امکانات کامل را دریافت می کنند. می‌توانید اشتراک را به حالت تعلیق درآورید یا لغو کنید، انقضای آزمایشی را تغییر دهید، موارد، حمل‌ونقل، هزینه‌ها یا مالیات‌ها را به اشتراک اضافه کنید یا مجموع تکراری را برای پرداخت‌های آینده تغییر دهید.

کسب درآمد باقیمانده بیشتر

خواه هدف شما ارسال یک بسته غافلگیرکننده از محصولات به مشتریان وفادار هر ماه باشد یا از آنها برای خدمات حضوری ارائه شده توسط کسب و کار کوچک شما صورتحساب بفرستید، WooCommerce Subscriptions – اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود می تواند استرس ناشی از بدست آوردن آن درآمد باقیمانده بسیار مهم را از بین ببرد.

می‌توانید تعداد مشترکین خود را ردیابی کنید، چه زمانی صورت‌حساب دریافت می‌کنید و چه مقدار درآمد ایجاد می‌کنید – به این معنی که همیشه می‌دانید که فروشگاه شما با ادامه رشد روی چه میزان درآمدی می‌تواند حساب کند.

WooCommerce Subscriptions – The best user subscription plugin in WooCommerce

WooCommerce Subscriptions – اشتراک ویژه ووکامرس + اشتراک دانلود

نام‌نویسی حساب جدید