Yoast SEO Premium - افزونه سئو یوآست وردپرس - امروزه یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای افزایش بازدیدکنندگان سایت، بهینه سازی سئو سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل است. کارشناسان سئو استراتژی های زیادی را برای بهینه سازی سئو سایت خود انجام می دهند، اما همانطور که می دانید انجام کار توسط این کارشناسان مستلزم هزینه زیادی است، اگر یک سایت وردپرسی دارید می توانید به راحتی با یک افزونه افزایش سئو مانند Yoast SEO سایت خود را سئو کنید. حق بیمه و کسب بهترین موقعیت گوگل در صفحه اول.

Yoast SEO Premium - افزونه سئو یوآست وردپرس

Yoast SEO Premium – افزونه سئو یوآست وردپرس

با افزونه سئو وردپرس رتبه سایت را در گوگل افزایش دهید.

افزونه سئو وردپرس Yoast Seo Premium با نام تجاری Yoast Seo Premium بهترین، معروف ترین و قدرتمندترین افزونه وردپرس برای بهبود سئو سایت شما به عنوان یک متخصص است که به شما کمک می کند اشتباهاتی که در کاهش امتیاز سئو موثر است مرتکب نشوید.

همچنین با کمک افزونه Yoast premium می توانید بهترین کلمات کلیدی را برای محتوای سایت خود در نظر بگیرید و با رعایت اصول سئو در قسمت عنوان، خلاصه، تعداد کلمات، لینک محتوا، استفاده از سرفصل ها و … .، چندین برابر سئوی سایت شماست.

افزایش دهید و در لیست اول نتایج گوگل قرار بگیرید. افزونه Yoast SEO Premium به طور خودکار تغییرات در URL لینک محتوای شما را شناسایی می کند و بازدیدکنندگان شما را به جای رفتن به URL های قبلی به یک URL جدید هدایت می کند.

این امر در امتیازدهی سئو بسیار حائز اهمیت است و به دلیل همین اهمیت، فرآیند انتقال توسط افزونه به صورت کاملا خودکار انجام می شود.

یکی دیگر از قابلیت های هوشمند افزونه سئو وردپرس Yoast پشتیبانی از آنالیز زنده و سریع محتوای محتوای شما و ارائه راهکارها و هشدارهای لازم برای بهینه سازی محتوا قبل از انتشار آن است.

Yoast SEO Premium - افزونه سئو یوآست وردپرس

Yoast SEO Premium – افزونه سئو یوآست وردپرس

نصب همزمان نسخه رایگان و پریمیوم افزونه Yoast SEO Premium.

Premium SEO نسخه ۱۶ به بالا مستلزم نصب نسخه رایگان افزونه سئو در سایت شماست (از این پس هر دو افزونه باید در سایت شما فعال باشند، هم افزونه سئو رایگان است و هم افزونه پولی آن).

نصب و فعال سازی افزونه به صورت خودکار از مخزن وردپرس انجام می شود.

اهمیت استفاده از آخرین نسخه افزونه سئو

نکته مهم: Yoast اعلام کرده است که با انتشار نسخه ۱۳٫۵ افزونه yoast seo همواره از دو نسخه آخر وردپرس پشتیبانی خواهد کرد.

اگر از نسخه های قدیمی وردپرس استفاده می کنید برای فعال سازی محصول باید نسخه PHP سایت شما نسخه ۷ به بالا باشد (این نسخه در اکثر سرورها فعال است و نسخه های سری ۵٫۶ کاملا منسوخ شده است)

۱- پیشنهادات لینک داخلی

این روزها پیوند داخلی بین محتوای مرتبط یکی از مهم ترین مسائل سئو است و افزونه Just به شما این امکان را می دهد که به راحتی لیستی از مطالب مرتبط با محتوایی که می نویسید را مشاهده کنید و با نحوه سریع کشیدن و رها کردن یا کپی کردن مرتبط پیوندهای محتوا، از آنها در میان محتوای محتوای خود استفاده کنید و پیوندهای داخلی را قدرتمندتر از همیشه کنید. این یک ویژگی ارزشمند برای افزونه های SEO است که Just دارد.

Yoast SEO Premium - افزونه سئو یوآست وردپرس

Yoast SEO Premium – افزونه سئو یوآست وردپرس

۲- بلوک‌های ساختاری HOW-TO و FAQ در گوتنبرگ

حتما دیده اید که با جستجوی برخی از سایت ها در گوگل، لیستی از پرسش و پاسخ (FAQ) در زیر نتیجه جستجو نمایش داده می شود و یا در موارد دیگر به دنبال راهی برای انجام یک کار و در نتیجه گوگل جزئیات و مراحل آن هستید. آن کار را انجام دهد (HOWTO) به شما نشان داده می شود.

این دو طرحواره که اطلاعات ساختاریافته ای را به گوگل نشان می دهند تا سایت شما به طور مشخص در بین نتایج بدرخشد، می توانند توسط بلوک های آماده در ویرایشگر گوتنبرگ ایجاد و استفاده شوند.

پس همین الان سایت خود را با سئو متحول کنید و از قدرت بی نظیر بلوک های ساختاریافته لذت ببرید.
۳- بلوک‌های زمان مطالعه تخمینی، فهرست مطالب و پیوندهای گوتنبرگ.
۴- آنالیز سئو متاباکس در صفحه ساز منتور.
۵- فرمت اتصال سرویس Zapier

با مشارکت رسمی مجموعه Just با سازندگان افزونه صفحه ساز منتور، هماهنگی و سازگاری کامل بین این دو محصول برقرار شده است و همیشه می توانید بدون نگرانی از آخرین نسخه به روز شده Just Premium و صفحه ساز Mantor استفاده کنید. .

Yoast SEO Premium - افزونه سئو یوآست وردپرس

Yoast SEO Premium – افزونه سئو یوآست وردپرس

مزایای افزونه Yoast SEO:

این افزونه دارای ویژگی های بسیاری است که تولید محتوای سئو را بسیار آسان می کند.

این ویژگی ها شامل موارد زیر است:

این افزونه دارای یک تیم پشتیبانی قوی است که در تمام مراحل با شما همکاری خواهد کرد.
استفاده از این افزونه ساده است و از زبان فارسی پشتیبانی می کند.
می توانید از راهنما در تمام بخش های افزونه استفاده کنید.
برای بهبود وضعیت سئو، محتوا تجزیه و تحلیل کامل انجام می دهد و با کمک توضیحات قابل بهبود است.
افزونه Yoast قابلیت بررسی خوانایی پست ها را دارد.
در حین استفاده از آن می توانید ترفندها و آموزش سئو را به خوبی یاد بگیرید
از جدیدترین الگوریتم های گوگل برای سئو استفاده می کند.
بنابراین افزونه Youast یکی از ضروری ترین افزونه هایی است که باید برای بهبود سئو سایت در وردپرس از آن استفاده کنید.

نام‌نویسی حساب جدید